TIENIACE PERGOLY

Moderné pergoly a studené zimné záhrady SPACEline predlžujú obytné priestory domu von do záhrady. Vybrať si môžete z látkových nepremokavých pergol, alebo z moderných bioklimatických pergol s naklápacími lamelami. Vonkajšie clony krásne dopĺňajú dizajn hliníkových pergol, ktoré môžu byť súčasťou výrobku alebo ako doplnková varianta. Pergoly Vás ochránia pred slnkom, dažďom, rozpálenou terasou aj pred prehriatim vnútorného priestoru

Ak Vás zaujala ponuka našich pergol, príďte sa pozrieť na vzorky do nášho showroomu na ulici Bajkalskej 7/A v Bratislave. Dohodnite si osobnú konzultáciu, kde si s Vami radi prejdeme všetky možnosti napojenia a kombinácií s ďalšími produktami ako sú: tieniace látkové clony, zasklievacie systémy, integrované osvetlenie atď.

Prezrite si fotografie našich realizácií a tešíme sa na Vašu návštevu,

objavte čaro
bioklimatickej pergoly

Produkty:

Tieniaca pergola MED TWIST

bioklimatická pergola

Med Twist je štýlová vonkajšia lamelová pergola od firmy Gibus, ktorá výborne chráni pred horúčavou od slnka aj nepríjemným dažďom.

Strecha sa skladá z jednotlivých hliníkových lamiel, ktoré je možné natáčať v uhle 0 až do 135 stupňov, čo umožňuje prepustenie slnka na terasu počas celého dňa. V zavretej pozícií cez strechu neprejde ani kvapka vody. Vďaka množstvu doplnkov si pod pergolou vytvoríte druhý domov na záhrade.

Dohodnite si konzultáciu v našom showroome kde máme uvedený model vystavený. 

Tieniaca pergola MED QUADRA

látková, vodeodolná pergola

Dizajnovú látkovú posuvnú pergolu Med Quadra poznáte podľa čistých pravouhlých tvarov.

Pergolu je možné zvoliť ako samostatne stojacu vo verzii ISLAND alebo vo verzii kotvenia do fasádu domu s opornou konštrukciou v prednej časti pergoly pod názvom Quadra R. Hliníkové nohy pergoly majú zároveň integrovaný odtokový žľab. V našej ponuke zároveň nájdete aj ostatné produkty látkových pergol od firmy Gibus ako je napríklad vydarená Med Luce. Pergoly používajú PVC látky v základných farbách, ktoré je možné kombinovať aj so svetlom, ktoré dotvára príjemnú atmosféru na večer. 

Dohodnite si u nás konzultáciu a navštívte náš showroom kde máme Med Quadra pergolu vystavenú.

Pergola trochu inak

prestrešenie mimo štandardov

V našej ponuke nájdete štandardné možnosti vonkajších hliníkových pergol, ktoré sú momentálne na trhu.

Ale potom sa nájdu aj nové možnosti. Keďže sme projekčno-realizačná firma, vieme si navrhnúť vlastné konštrukcie alebo vytvárať kombinácie výrobkov tak, aby sme dosiahli požadovaný výsledok. 

Dohodnite si konzultáciu v našom showroome na Bajkalskej 7/A v Bratislave. 

Kontakt.