TIENIACE PERGOLY

Moderné pergoly a studené zimné záhrady SPACEline predlžujú obytné priestory domu von do záhrady. Vybrať si môžete z látkových nepremokavých pergol, alebo z moderných bioklimatických pergol s naklápacími lamelami. Vonkajšie clony krásne dopĺňajú dizajn hliníkových pergol, ktoré môžu byť súčasťou výrobku alebo ako doplnková varianta. Pergoly Vás ochránia pred slnkom, dažďom, rozpálenou terasou aj pred prehriatim vnútorného priestoru

Ak Vás zaujala ponuka našich pergol, príďte sa pozrieť na vzorky do nášho showroomu na ulici Bajkalskej 7/A v Bratislave. Dohodnite si osobnú konzultáciu, kde si s Vami radi prejdeme všetky možnosti napojenia a kombinácií s ďalšími produktami ako sú: tieniace látkové clony, zasklievacie systémy, integrované osvetlenie atď.

Prezrite si fotografie našich realizácií a tešíme sa na Vašu návštevu,

objavte čaro
bioklimatickej pergoly

Produkty:

Tieniaca pergola LAMELINO

bioklimatická pergola od climaxu
Hliníková pergola Lamelino sa radí medzi inteligentné bioklimatické pergoly. Elektricky ovládané lamely je možné naklápať do uhla 125°. Okrem jej popredných vlastností vysokej vodeodolnosti a mrazuvzdornosti, je konštrukcia  navrhnutá spôsobom aby bola odolná voči veľmi silnému nárazovému vetru.

Lamelino Single – samostatne stojaca pergola.

Lamelino Wall – s kotvením sa do fasády domu alebo inej nosnej konštrukcie.

V oboch prípadoch je možné prepojenie viacerých modulov a kombinovať ich podľa potreby. Maximálny možný rozmer jedného modulu pergoly je 4500x6050mm a svetlá výška 3200mm.

Pergolu je možné doplniť o bočné screenové clony, rámové alebo bezrámové posuvné zasklenie pergoly, či už po jej celom obvode alebo len čiastočne na vytvorenie závetria a LED osvetlením umiestnením po obvode konštrukcie pergoly alebo priamo v lamelách. 

Štandardná farebná úprava - biela RAL 9016, béžová RAL1015, hnedá RAL 8014, strieborná RAL 9006, tmavo šedá DB703, antracit RAL 7016, čierna RAL 9005. Je možné vybrať aj inšiu povrchovú úpravu za príplatok.                                      

Čoskoro budeme mať k dispozícii v našom showroome novú vzorku Lamelina ale už dnes si viete u nás tento výrobok objednať.                 

Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať mailom alebo telefonicky.  


Tieniaca pergola MED TWIST

bioklimatická pergola

Med Twist je štýlová vonkajšia lamelová pergola od firmy Gibus, ktorá výborne chráni pred horúčavou od slnka aj nepríjemným dažďom.

Strecha sa skladá z jednotlivých hliníkových lamiel, ktoré je možné natáčať v uhle 0 až do 135 stupňov, čo umožňuje prepustenie slnka na terasu počas celého dňa. V zavretej pozícií cez strechu neprejde ani kvapka vody. Vďaka množstvu doplnkov si pod pergolou vytvoríte druhý domov na záhrade.

Dohodnite si konzultáciu v našom showroome kde máme uvedený model vystavený. 

Tieniaca pergola MED QUADRA

látková, vodeodolná pergola

Dizajnovú látkovú posuvnú pergolu Med Quadra poznáte podľa čistých pravouhlých tvarov.

Pergolu je možné zvoliť ako samostatne stojacu vo verzii ISLAND alebo vo verzii kotvenia do fasádu domu s opornou konštrukciou v prednej časti pergoly pod názvom Quadra R. Hliníkové nohy pergoly majú zároveň integrovaný odtokový žľab. V našej ponuke zároveň nájdete aj ostatné produkty látkových pergol od firmy Gibus ako je napríklad vydarená Med Luce. Pergoly používajú PVC látky v základných farbách, ktoré je možné kombinovať aj so svetlom, ktoré dotvára príjemnú atmosféru na večer. 

Dohodnite si u nás konzultáciu a navštívte náš showroom kde máme Med Quadra pergolu vystavenú.

Pergola trochu inak

prestrešenie mimo štandardov

V našej ponuke nájdete štandardné možnosti vonkajších hliníkových pergol, ktoré sú momentálne na trhu.

Ale potom sa nájdu aj nové možnosti. Keďže sme projekčno-realizačná firma, vieme si navrhnúť vlastné konštrukcie alebo vytvárať kombinácie výrobkov tak, aby sme dosiahli požadovaný výsledok. 

Dohodnite si konzultáciu v našom showroome na Bajkalskej 7/A v Bratislave. 

Kontakt.