NAŠE SHOWROOMY

Nachádzame sa na Bajkalskej ul. 7/a v Bratislave v pestrofarebnej budove "Farebný dom dizajnu". Táto adresa nie je náhodná a vybrali sme si ju už počas jej realizácie, na ktorej sme sa aj podieľali ako inak, návrhom a výstavbou fasády. Na budove sme realizovali cca 1400m2 sklenenej farebnej stĺpko-priečkovej fasády. Išlo pre nás o výzvu, keďže sme dovtedy taký rozsah nikdy nerealizovali. Našim cieľom je poskytovať okrem realizácií aj poradenstvo a návrhy pre potencionálnych zákazníkov. Pri riešení svojich predstáv u nás dostanete ako bonus kávičku alebo čaj a k tomu samozrejme množstvo informácií, na základe ktorých sa môžete lepšie rozhodnúť, čo si vybrať.

PRÍĎTE
sa
INŠPIROVAŤ

VIRTUÁLNA PREHLIADKA SHOWROOMU DESIGN LIFE

Náš nový Showroom DESIGN life je o modernej architektúre, kde nájdete veľa moderných hliníkových zasklievacích prvkov. Či už hľadáte klasické okenné a dverné systémy alebo minimal windows system, u nás to nájdete na reálnych vzorkách spolu s odborným výkladom.

Chceme do tohoto segmentu priniesť nový prístup, novú energiu, ale v prvom rade sa priblížiť ku zákazníkovi a architektom. A preto vzorky v showroome sú v reálnych veľkostiach a nie takzvané kufríkové vzorky. Dohodnite si stretnutie ešte dnes. 


VIRTUÁLNA PREHLIADKA SHOWROOMU CELÝ ROK NA TERASE

Cieľom pre vytvorenie showroom-u Celý rok na terase bolo rozšíriť portfólio o dodávku exkluzívnych zimných záhrad, ktoré si pre klienta vyžadujú nemalú investíciu a aby sme relatívne drahé produkty nepredávali len cez obrázky alebo kufríkové vzorky rozhodli sme sa pre výstavnú sieň, kde si klient môže vyskúšať každý nami ponúkaný tovar na reálnych vzorkách.

To mu pomôže pri výbere a rozhodovaní sa a my sme si istý, že klient odchádza s produktom s ktorým je spokojný. Showroom predstavuje kompletnú dodávku zasklievacích systémov, tienení, podláh na terasu, ale aj exteriérové osvetlenie. Zároveň tam vystavujeme dve plne funkčné zimné záhrady. Teplú ARTline a studenú SPACEline.