EXKLUZÍVNE OKNÁ
PRE VÝNIMOČNÉ
PROJEKTY

V spolupráci s výrobcom luxusných bezrámových zasklení Vám firma almon prináša jedinečnú značku amadeus. Ide o takmer bezrámový posuvný systém vhodný pre rodinné vily, rezidencie a iné exkluzívne stavby kde je prvoradý dizajn a vysoká kvalita prevedenia. Posuvný okenný systém amadeus nie je exkluzívny iba svojím popisom, ale ide predovšetkým o systém určený pre náročného klienta, ktorý na prvé miesto nekladie cenu ale dizajn a chce mať ničím nerušený výhľad.

Systém amadeus zároveň spĺňa náročné technické parametre, ako sú otváravé rohy, motoricky ovládané krídla, nadštandardné rozmery, zapustené sieťky proti hmyzu a mnoho ďalšieho, čo exkluzívna stavba vyžaduje.

Systém amadeus si možete pozrieť a vyskúšať na reálnej vzorke u nás v Showroome na Bajkalskej 7/A v Bratislave.

KVALITA
a
DIZAJN

Technické špecifikácie:

NAOZAJ BEZRÁMOVÝ

Pointa BEZRÁMOVÝCH SYSTÉMOV je v ich skoro až neviditeľnom prevedení. A to čo už vidieť byť musí, nech je aspoň čo najmenšie. Inak to nie je ani pri systéme od firmy AMARI, amadeus, ktorý je naozaj skoro neviditeľný. Obvodové rámy sú po celom svojom obvode zapustené tak, že z nich nie je nič vidieť. Jediný viditeľný prvok je napojenie dvoch posuvných krídel. Avšak viditeľná šírka rámu v tomto mieste je len 25mm, respektíve 33mm v závislosti od výšky krídla. Takéto šírky dávajú naozaj dokonalý výhľad a pôsobia akoby nebola medzi interiérom a exteriérom žiadna prekážka.


Preto je jeho využitie hlavne v obývacích izbách, okolo bazénov, na strešných terasách či luxusných zimných záhradách.

VARIANTY NAPOJENIA

Bezrámový systém amadeus dáva veľa možností napojenia a širokú škálu variant umiestnenia fixných a posuvných častí. Asi to najpôsobivejšie napojenie je otváravý roh, ktorý užívateľovi dáva bezprostredný pocit straty hranice medzi interiérom a exteriérom. Ak sa tento prvok spojí s umiestnením krídel do púzdra, ktoré je taktiež jednou z variant, nebudete vedieť rozlíšiť či ste vo vnútri alebo vonku.
Čo sa týka ostatných napojení, je možnosť si zostavu ľubovoľne vyskladať podľa individuálnej potreby. Fixné a posuvné časti je možné kombinovať takmer neobmedzene a to aj na veľké dĺžky, keďže systém Amadeus viete na seba postupne napájať bez nutnosti zvislej konštrukcie. Taktiež je možné kombinovať posuvné časti k sebe aj od seba, čo nie je bežné u štandardných posuvných systémov.

Príďte si k nám vyriešiť Vašu posuvnú presklennú stenu a spolu nájdeme to najoptimálnejšie riešenie napojenia.

TECHNICKÉ PARAMETRE A PRÍSLUŠENSTVO

Vzhľadom na to, že ide hlavne o ničím nerušený výhľad, systém Amadeus dáva naozaj veľkorysé rozmery krídel. Pri šírke rámu 25mm je to až 13,4m2, kde maximálny rozmer strany je 4200mm. Pri šírke 33mm je to až 18,3m2, kde maximálny rozmer je 6100mm. Pri takýchto rozmeroch je ničím nerušený výhľad zaručený. Zároveň amadeus spĺňa všetky potrebné parametre ktoré sú certifikované a spĺňajú EN.

Medzi príslušenstvo patrí množstvo komponentov ako:

- zabudovaná sieťka proti hmyzu
- motorické ovládanie
- napojenie na inteligentný dom 
- reed kontakty
- výber kľučiek
- elektrozámok
- sklo do hrúbky 58mm

AK CHCETE ZASKLENIE AMADEUS

Bezrámové zasklenia sa pomaly etablujú v predstavách investorov a architektov a stáva sa z nich nový štandard. Stále nejde o ekonomické riešenie a preto je amadeus dominantou luxusných domov, rodinných víl a rezidencií. Avšak je stále viac investorov, ktorí sú ochotní takúto investíciu zniesť aspoň do jednej miestnosti svojho domu a splniť si tak svoj sen o modernej architektúre. Preto je veľmi dôležité chápať, že tento priestor treba na takéto zasklenie projektovať už od začiatku, od samotnej štúdie. Firma almon s.r.o. je tu pre každého, kto má záujem o takéto presklenie a poradiť každému investorovi aj architektovi už v prípravnej fáze a tak zaručiť ten najlepší výsledok. Vieme poradiť so všetkými napojovacími detailami, navrhnúť tienenie, siete proti hmyzu a ostatným čo budete potrebovať.

Ozvite sa nám a dohodnite si osobnú konzultáciu a zároveň si systém amadeus pozrite na našej vzorke u nás v Showroome.