EXTERIÉROVÉ ŽALÚZIE

Exteriérové žalúzie sú v dnešnej dobe najpoužívanejším a najúčinejším výrobkom na trhu pokiaľ ide o ochranu proti prehrievaniu. Výber správneho typu žalúzie sa odvíja od možnosti inštalácie výrobku na stavbe. 

2 najväčšie výhody vonkajších žalúzií: 

- vonkajšie žalúzie zachytávajú slnečné lúče pred vstupom do budovy cez okná, 

- motorické ovládanie s možnosťou naprogramovania, 

Vyberáme pre Vás tri najzaujímavejšie typy lamelových žalúzií. Samozrejme vieme obsiahnuť celé portfólio výrobkov od nášho partnera, firmy Climax.

Dohodnite si telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu osobnú konzultáciu Vašich požiadaviek. Príďte sa inšpirovať do nášho showroomu na adrese Bajkalská 7/A v Bratislave

Tešíme sa na Vašu návštevu, zatiaľ si pozrite našu galériu vybraných realizácií. 

slnko
nemá šancu

Produkty:

Žalúzie T-80

nízky nábal a jedinečný produkt

K súčasným moderným stavbám sa hodí vonkajšia žalúzia T-80. Tento typ žalúzie bol vyvinutý vo firme Climax a spája elegantný dizajn a výborné technické vlastnosti.

Zatieni nielen rodinné a bytové domy, ale aj školy a kancelárie. Je typická svojou hranatou lamelou s tvarom písmena "T". Medzi jej prednosti patrí hlavne nízky nábal (to umožní lamela so šírkou 80mm), lepšie dovieranie lamiel a vysoká odolnosť proti vetru. Maximálna šírka žalúzie je 5m. 

Žalúzie Z-90 Noval

najpredávanejší typ žalúzií

Prvotriednym produktom na trhu exteriérového tienenia je vonkajšia žalúza Z-90 Noval. Jednotlivé lamely sú široké 90mm a majú tvar písmena "Z". Spodná strana každej lamely je ošetrená plastovým tesnením pre šetrnejšie, dôkladnejšie a tichšie dovretie.

Vonkajšia žalúzia Z-90 patrí k technologicky najdokonalejším typom v kategórii predokenných žalúzií a zabezpečuje vysoký komfort bývania. Dostupné sú v 23 základných farebných prevedeniach, samozrejme je možné zabezpečiť aj individuálnu farebnú úpravu. 

Maximálna šírka žalúzie je 6m a dokáže zatieniť plochu o veľkosti až 20m2.  

Žalúzie PROTAL

prémiový výrobok

Prémiová vonkajšia žalúzia PROTAL, patrí svojim spracovaním medzi najlepšie žalúzie. Má minimalistický vzhľad bez rebríčkov a pások, celokovové masívné prevedenie s odolnou povrchovou úpravou, ktorá vydrží aj v najnáročnejších prodmienkach. 

Lamely majú tvar písmena "U" a ich hrúbka 0,6mm zaručuje úplne zatienenie a extrémnu odolnosť proti vetru rýchlosti až 88km/h. 

Gumové tesnenie na lamelách prispieva k ich tichému dovieraniu. Na rozdiel od iných typov žalúzií je možné lamely žalúzie Protal jednoducho vymeniť.