FASÁDNE CLONY

Modernou alternatívou k vonkajším žalúziam sú screenové rolety.

Tieto vonkajšie tieniace rolety chránia pred slnkom, zvládnu aj silný vietor a oživia každú fasádu domu. Do miestnosti nepustia slnečné lúče a zároveň prepustia dostatok denného svetla. Je možné ich použiť ako rolety do pergoly, ktoré slúžia ako bočná zástena pre súkromie alebo ochranu pred vetrom. Všetky látky zvislých fasádnych clon sú vysoko kvalitné a odolné proti vyblednutiu. Najbežnejšie látky, ktoré ponúkame sú Serge alebo Soltis.

Rovnako ako ďalšie vonkajšie tienenia sú tiež fasádne clony ovládané manuálne alebo motoricky s možnosťou napojenia na domácu inteligenciu. 
látkové tienenie
do exteriéru

Produkty:

Látkové clony (vedené v lanku)

nenápadný dizajn

Látková fasádna clona vedená v lanku patrí k clonám, ktoré chránia pred slnkom a pritom zachováva príjemné svetelné podmienky pre pobyt doma aj v kancelárii. Clona zachytí slnečné lúče skôr ako dopadnú na okenné sklo. Nedochádza tak k ohrievaniu okennej tabule a ani zbytočnému prehrievaniu interiéru. 

Pre svoju konštrukciu a lankové vedenie látky je systém nenápadný, preto je vhodný aj na ľahké konštrukcie. 

V našom showroome nájdete tento typ fasádnej clony pod názvom V-rol 63, dohodnite si návštevu v našej predajni ešte dnes.

Látkové clony (vedené vo vodiacej lište)

látka v ZIPE

Potrebujete vytlačiť z vaších okien a domov ostré slnko, prievan alebo zvedavé oči susedov? Zvislá fasádna clona vedená vo vodiacich lištách toto všetko zvládne a naviac skrášli fasádu domu. Tieniaci textil je fixovaný v bočných lištách a perfektne v nich drží vďaka zipu, ktorý sa nachádza po oboch stranách tieniacej látky. Nemusíte sa teda obávať clonu použiť aj pri silnejšom vetre. Ak si zvolíte clonu ovládanú motoricky, je možné ju napojiť na veterné čidlo, ktoré ju pri búrke preventívne stiahne aby ju ochránilo. 

Tento produkt aj mnoho ďalších nájdete v našom showroome na Bajkalskej 7/A v Bratislave. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Click Zip - vertikálna clona

vhodná do extrémov

Zvislá clona Click Zip sa používa ako clona do okien alebo tiež často ako bočná clona pre pergoly alebo zimné záhrady

Funguje ako zatieňujúci aj ochranný prvok v prednej alebo na bočnej časti pergoly. Látka je v postraných lištách uchytená pomocou zipu. Pre túto clonu sa hodia najviac perforované látky označované ako screenové (serge alebo soltis), ktoré umožňujú vidieť cez clonu alebo plne priehľadné PVC látky

V našom showroome máme vystavený aj tento typ rolety, dohodnite si konzultáciu v našich priestoroch.

Tešíme sa na Vašu návštevu.