OKENNÉ A DVERNÉ PRODUKTY

Hliníkové okná a dvere sú výbornou alternatívou vyplnenia otvorových konštrukcií. Ako základné výhody treba určite spomenúť trvanlivosť,  odolnosť a dizajn. Majú výborné teplotechnické vlastnosti a sú výborné z hľadiska vzduchovej nepriedušnosti. Taktiež vynikajú v požiarnej odolnosti a celkovo v celej škále bezpečnostných vlastností. Ich nepochybne ďalšou výhodou sú rozmerové parametre, kde dosahujú bezpochyby prvenstvo. Posledné roky prešli hliníkové výplne otvorov veľký kus cesty a sú plné technických a dizajnových inovácií.

Firma almon s.r.o. dodáva hliníkové okná od renomovanej nemeckej značky Wicona, ktorá patrí medzi svetových lídrov v oblasti vývoja. Máme bohaté skúsenosti s navrhovaním, výrobou a montážou takýchto výrobkov. Zároveň ponúkame nadštandardné služby v oblasti predprojektovej a projektovej prípravy, kde patríme medzi vyhľadávaných odborníkov. Svoje služby a produkty sme schopný odprezentovať v našom Showroome kde máme vystavené mnohé vzorky. Budeme radi ak sa nám ozvete a dohodnete stretnutie kde Vám odporučíme to ideálne riešenie pre Vás. 

TOP
KVALITA

Produkty:

OKNO WICLINE 75 evo

VYNIKAJÚCI VÝKON

S hĺbkou profilu 75 mm spĺňa WICLINE 75 evo najvyššie tepelnoizolačné a konštrukčné nároky. Pre svoje vynikajúce technické vlastnosti je toto okno prispôsobené spĺňať všetky architektonické požiadavky a vďaka tomu patrí medzi najpredávanejšie okenné profily v našej ponuke. Vo Švajčiarsku bolo WICLINE 75 evo prvým kovovým oknom, ktoré bolo certifikované ako Minergie-P modulové okno.

OKNO WICLINE 75 MAX

DIZAJN a UDRŽATEĽNOSŤ

Vďaka novému skrytému krídlu sa pri pohľade z exteriéru stráca rozdiel medzi fixnou a otváravou časťou okna. Skryté pánty, skryté kovanie ako aj nová zapustená kľučka potom zaisťujú hladké línie a príťažlivý vzhľad aj z interiéru. Inovácia "MAX" zahŕňa súhru troch vlastností - harmonický vzhľad, viac svetla v interiéri a vysoký podiel recyklovaného materiálu. Dizajnová kľučka ukrytá v krídle bola ocenená medzinárodnými cenami iF DESIGN AWARD 2018, Red Dot Design Award 2018 a GERMAN DESIGN AWARD 2019. 

OKNO WICLINE 65 evo

KVALITA a CENA

Moderná technológia a rozsiahly sortiment profilov robia z hliníkového okenného systému WICLINE 65 evo dokonalého všestranného pomocníka s rozsiahlym spektrom využitia. So stavebnou hĺbkou 65 mm spĺňa tento systém vysoké štandardy tepelnej a zvukovej izolácie. Hlavnou prednosťou systému WICLINE 65 evo je jeho vynikajúci pomer cena / výkon.

OKNO WICLINE 95

PASÍVNE DOMY

WICLINE 95 je hliníkový okenný systém s vynikajúcou energetickou účinnosťou, ktorý ponúka najvačšiu flexibilitu v dizajne a estetike. Okno z tohto systému spĺňa prísne kritériá pre pasívne domy a je klasifikované ako obzvlášť energeticky účinné. Napriek tomu má toto okno stavebnú hĺbku iba 95 mm s elegantnou pohľadovou šírkou 125 mm. Izolačné vlastnosti je možné prispôsobiť projektu aby sa optimalizovali náklady a ušetril čas.

OKNO WICLINE 115 AFS

KOMPOZITNÉ RIEŠENIE

Kompozitným okenným systémom WICLINE 115 AFS poskytuje WICONA riešenie pre objekty s vysokými teplotechnickými a akustickými nárokmi. Zároveň pomocou integrovaného tieniaceho systému poskytuje aj ochranu pred priamym slnečným žiarením, čím výrazne zvyšuje pohodu a komfort v interiéri. Systém je vhodný pre novostavby aj rekonštrukcie. Svoje jedinečné vlastnosti získava aj vďaka dutine, ktorá vzniká kombináciou vonkajšieho a vnútorného krídla.

DVERE WICSTYLE 65

FREKVENTOVANÉ PREVÁDZKY

Vystužený dverný systém WICSTYLE 65 spĺňa náročné požiadavky pre použitie v budovách s veľkým pohybom ľudí. Ponúka zosilnený dizajn, čím zvyšuje odolnosť výrobku. Vychádza z osvedčeného konceptu systému WICSTYLE evo. Vystužené hliníkové dvere WICSTYLE 65 zaručujú odolnosť voči poveternostným vplyvom, estetický vzhľad, možnosť veľkých rozmerov zasklenia. Tým zaisťujú spoľahlivé a ekonomické riešenie pre majiteľov vysokofrekventovaných budov.

DVERE WICSTYLE 75 evo

HLADKÝ DIZAJN

Kompletný jednokrídlový, alebo dvojkrídlový dverný systém s možnosťou otvárania dovnútra, alebo von. Vďaka spôsobu vyhotovenia vyniká ich hladký, elegantný dizajn a zároveň ich bezšvové prevedenie umožňuje jednoduché čistenie a údržbu. Tieto dvere zároveň spĺňajú najvyššie požiadavky na energetickú účinnosť. Konštrukcia systému zároveň eliminuje deformáciu krídla spôsobenú bimetalovým efektom na minimum.