POSUVNÉ A SKLADACIE SYSTÉMY

Tak ako pri hliníkových oknách a dverách, tak aj pri posuvných a skladacích hliníkových systémoch platí, že majú výborné vlastnosti. Pri týchto výrobkoch je však napodstatnejší fakt ich rozmerová variabilita. Obzvlášť pri posuvných systémoch je výška daného výrobku to, čo si moderná architektúra od výplní otvorov vyžaduje. Zároveň je trendom mať možnosť si daný otvor otvoriť čo najviac a práve to posuvné a skladacie hliníkové výrobky spĺňajú najlepšie. 

Firma almon s.r.o. dodáva hliníkové posuvné a skladacie systémy od renomovanej nemeckej značky Wicona, ktorá patrí medzi svetových lídrov v oblasti vývoja. Máme bohaté skúsenosti s navrhovaním, výrobou a montážou takýchto výrobkov. Zároveň ponúkame nadštandartné služby v oblasti predprojektovej a projektovej prípravy, kde patríme medzi vyhľadávaných odborníkov. Svoje služby a produkty sme schopný odprezentovať v našom Showroome kde máme vystavené mnohé vzorky. Budeme radi ak sa nám ozvete a dohodnete stretnutie kde Vám odporučíme to ideálne riešenie pre Vás. 

ŠTÝL A
FUNKČNOSŤ

Produkty:

HS PORTÁL WICSLIDE 160

LIFT & SLIDE

Zdvižno-posuvný systém WICSLIDE 160 je vhodný pre všetky projekty vyžadujúce veľké rozmery pri zachovaní výborných izolačných a akustických vlastností. Vyznačuje sa jasnými líniami, ergonómiou a svojim harmonickým vzhľadom pomáha dotvárať charakteristický dominantný prvok fasády. WICSLIDE 160 je špičkovým produktom, ktorý určuje štandard.

POSUVNÉ DVERE WICSLIDE 65

PRÍJEMNÝ VZHĽAD

Posuvný systém WICSLIDE 65 elegantne spája veľké rozmery s dobrými izolačnými vlastnosťami. Množstvo detailov umožňuje kreatívne prispôsobenie každému jednotlivému projektu. Početné kombinácie profilov ponúkajú väčšiu voľnosť pri plánovaní. Systém s prerušeným tepelným mostom umožňuje uzavretie priestoru pomocou izolačného dvojskla.

HARMONIKOVÉ DVERE WICSLIDE 75 FD

MAXIMÁLNA SVETLOSŤ

Vzhľad skladacieho posuvného systému WICSLIDE 75 FD je starostlivo navrhnutý pre vizuálnu harmóniu v otvorenej aj zatvorenej polohe. V otvorenom stave sú prvky kovania skryté pod čiernymi krytkami, v uzavretom stave sa profily dostávajú do jednej roviny. Krídla systému sú dostupné v dvoch verziách so šírkou pohľadu 65 mm, alebo 76 mm pre vyššie zaťaženie.

POSUVNÉ DVERE WICSLIDE PULL and SLIDE

TESNOSŤ a ELEGANCIA

WICSLIDE 150 PS (Pull & Slide) predstavuje riešenie spájajúce výhody posuvných systémov s vlastnosťami okna. Patentovaný systém centrálneho tesnenia zaručuje optimálnu vodotesnosť - až štyrikrát vačšiu ako štandardné posuvné systémy. Vďaka vynikajúcim tepelnoizolačným schopnostiam je tento posuvný systém inovatívnym riešením pre súčasné nároky na energetickú úspornosť.