STREŠNÉ SVETLÍKY

Strešné svetlíky sú často achillovou pätou mnohých aj skúsených hlinikárskych dielní. Dokonca nás najčastejšie klienti vyzývajú dodať strešné svetlíky aj keď na stavbe realizuje hliníkové okná iný dodávateľ. Dovolíme si tvrdiť že s návrhom a dodávkou strešných sklenených svetlíkov máme bohaté skúsenosti. A to bez ohľadu na to či sa jedná o pochôdzne alebo nepochôdzne sklenené strešné svetlíky. Pointa takýchto dodávok je ich precízna projektová príprava, ktorú máme na vysokej úrovni.

Firma almon s.r.o. dodáva hliníkové nepochôdzne svetlíky od renomovanej nemeckej značky Wicona, ktorá patrí medzi svetových lídrov v oblasti vývoja. Máme bohaté skúsenosti s navrhovaním, výrobou a montážou takýchto výrobkov. Zároveň ponúkame nadštandartné služby v oblasti predprojektovej a projektovej prípravy kde patríme medzi vyhľadávaných odborníkov. Svoje služby a produkty sme schopný odprezentovať v našom Showroome kde máme vystavené mnohé vzorky. Budeme radi ak sa nám ozvete a dohodnete si stretnutie, kde Vám odporučíme to ideálne riešenie pre Vás. 

PRIESTOR
PRESVETLENIE

Výber svetlíkov

Nepochôdzne svetlíky

Textový obsah pripravujeme - Pozrite si zatial galériu naších realizácií.

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás kontaktujte prostrednícvom e-mailu.

Ďakujeme za pochopenie

almon s.r.o.

 

Pochôdzne svetlíky

Textový obsah pripravujeme - Pozrite si zatial galériu naších realizácií.

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás kontaktujte prostrednícvom e-mailu.

Ďakujeme za pochopenie

almon s.r.o.

 

Tienenie svetlíkov

Tak ako svetlíky dokážu byť výborným zdrojom svetla, tak dokážu byť aj veľkým zdrojom tepla. Aby sme zabránili značnému prehrievaniu interiéru je potrebné zadržať teplo vonku. Preto ako komplexný dodávateľ riešení ponúkame tienenia strešných svetlíkov, ktoré nájdete v sekcii tieniaca technika. Máme bohaté skúsenosti pri realizácii takýchto tienení a radi si to s Vami prejdeme aj osobne v našom showroome, kde máme okrem iného aj takéto tienenie. Neváhajte a dohodnite si stretnutie.