Nesling tieniace plachty

Firma Nesling je holandský výrobca tieniacich plachiet, roliet a baldachýnov určených do exteriéru. Látky z ktorých sú vyrobené plachty a ostatné tienenia sú z odolnej polyetylénovej tkaniny. Pri nepremokavých látkach sa tkanina upraví so špeciálnym náterom, ktorý látku ochráni proti premoknutiu.

Hlavné výhody:

- cenovo dostupné

- 95% ochrana proti UV žiareniu 

- jednoduchá údržba

- stálofarebnosť 

- môže byť celosezónne vonku

TEXT
TEXT

Produkty:

Napínacie plachty

Funkčné a minimalistické

Napínacie plachty sú vhodnou alternatívou pre tienenie terás alebo posedenia v záhrade, ktoré nepotrebujú zložitú konštrukciu na osadenie.

Slnečná plachta vám vytvorí príjemný tieň. Výrobca ponúka plachty v tvare trojuholníka (79.95€ - 150€ / bez dph), štvorca (145€ - 249€ / bez dph), obdĺžnika (139€ - 159€ / bez dph) vo farbách slonovinovej kosti, pieskovej, šedej a čiernej.

Nepremokavá plachta vám umožní si užívať terasu aj počas daždivého počasia. Výrobca má na výber plachty v tvare trojuholníka (149€ - 199€ / bez dhp), štvorca (249€ - 349€ / bez dph) vo farbe sivej alebo krémovej.

Ak potrebujete plachtu podľa Vašich špecifických rozmerov a tvarov je možné dať plachtu na mieru vyrobiť.

Dohodnite si u nás konzultáciu v našom showroome kde máme vystavený jeden z uvedených modelov. 

Harmoniková slnečná clona

Baldachýn Harmonika

Hľadáte variabilné tienenie alebo ochranu proti dažďu terasy či pergoly? Baldachýn Harmonika je jednoduché a dizajnové riešenie, ktoré vás ochráni pred nepriznivým počasím. Počas slnečných dní si ju viete ručne stiahnuť a vychutnávať si slnečné lúče na terase naplno.

Výrobca ponúka dva typy baldachýnu Harmonika - slnečnú a nepremokavú.

Slnečná plachta slúži len ako ochrana pred slnkom a na vytvorenie tieňu. Vyrába sa v slonovinovej kosti, pieskovej alebo šedej farbe. Najmenší rozmer harmoniky, ktorú výrobca predáva má 2 x 3m (399€ / s dph) a najväčší rozmer 3,7 x 5m (799€ / s dph).

S nepremokavou Harmonikou môžete zostať na terase za každého počasia a vychutnávať si okolie naplno. Vyrába sa v šedej farbe s rozmermi 2,97 x 2,97m (1199€ / s dph), 2,97 x 3,97m (1499€ / s dph)

V prípade špecifického rozmeru vie dodávateľ vyhotoviť produkt na mieru.

Rolety coolfit

TEXT TEXT

Rolety Coolfit vám poskytujú úkryt, súkromie a ochranu pred vychádzajúcim a zapadajúcim slnkom na terase. 

Dajú sa farebne skombinovať s napínacími plachtami a harmonikovou clonou a tým vytvoríte jednotný dizajn terasy. Tienenie viete jednoducho ovládať ručne pomocou lanka na boku rolety.

Roleta sa vyrába vo farbách slonovinovej kosti, pieskovej, šedej a čiernej farbe. Najmenší rozmer, ktorý výrobca ponúka 0,98m x 2,4m (139€ / s dph) a najväčší rozmer 2,96 x 2,4m (259€ / s dph).

Dohodnite si konzultáciu v showroome kde máme uvedený model vystavený.