POSUVNÉ ZASKLENIA

Zasklenie terasy posuvným systémom je správnou voľbou ak zasklievate veľké otvory a hľadáte široké posuvné krídla a možnosti rýchleho ovládania. Toto sú dominantné vlastnosti posuvných systémov.

Systémy Multiraum a Multivetro pochádzajú zo spoločnej dielne od firmy Neher (DE), kde dbali na to, aby funkčnosť a variabilita išli ruka v ruke. 

Inšpirujte sa v galérií našich realizácií a neváhajte si dohodnúť konzultáciu ešte dnes v našom showroome kde máme vystavené všetky zasklievacie systémy z našej ponuky. 

V prípade otázok nás kontaktujte.

MULTIRAUM
multivetro

Produkty:

Neher - Multiraum

neobmedzené posúvanie dverí

Rámové zasklenie Multiraum je hliníkový posuvný systém s veľkou možnosťou variability. Vďaka rámovej konštrukcii je možné zvoliť izolačné dvojsklo, ktoré pridáva vyššiu hodnotu tomuto subtilnému systému. Tento posuvný systém je vhodný na oddelenie nevykurovaných priestorov od exteriéru ako sú terasy, balkóny, loggie. Je možné zvoliť tento systém aj do interiérov. 

Charakteristika zasklenia Multiraum:

- v rámci zasklenia sú všetky časti posuvné / delenie od 2krídel až po 8krídel / presklenie s výškou až do 2600mm / maximálna šírka jedného výrobku 6800mm /  možnosť vloženia vetracích mriežok alebo vstupu pre mačku do krídla / široká škála štandardných farieb / okrem posuvných častí je možné dodať aj fixné diely / možnosť zapustenia spodnej koľajnice na bezbariérový vstup (výška koľajnice 45mm)

Cena zasklenia systémom Multiraum je od 340,-€/m2 bez DPH vrátane montáže

Neher - Multivetro

zasklenie aké ste hľadali

Bezrámové zasklenie Multivetro je hliníkový posuvný systém, ktorý spraví z Vašej terasy zážitkové miesto. Do systému je možné zvoliť 8 až 10mm kalené sklo, bez vertikálnych profilov. 

Charakteristika zasklenia Multivetro:

- v rámci zasklenia sú všetky časti posuvné / delenie od 2krídel až po 10krídel / presklenie s výškou až do 2800mm / maximálna váha na jedno krídlo je až 100kg /  možnosť odopnúť kaskádu krídel / široká škála štandardných farieb / okrem posuvných častí je možné dodať aj fixné diely / možnosť zapustenia spodnej koľajnice na bezbariérový vstup (výška koľajnice 15mm) / spodná koľajnica sa dodáva iba v prevedení elox

Cena zasklenia systémom Multivetro je od 340,-€/m2 bez DPH vrátane montáže.