POSUVNO-OTOČNÉ ZASKLENIA

Systém SUNFLEX z rady SF25 a SF35 je správnou voľbou ak ste sa rozhodli zaskliť malé otvory, ktoré v otvorenom stave potrebujete mať naplno priechodné. Výhodou týchto systémov je, že nevyžadujú parkovisko a vyklápanie krídel je v rámci jednej priebežnej koľajnice. 

Inšpirujte sa v galérii našich realizácií a neváhajte si dohodnúť konzultáciu ešte dnes v našom showroome kde máme vystavené všetky zasklievacie systémy z našej ponuky. 

V prípade otázok nás kontaktujte.

SUNFLEX
SF25 a SF35

Produkty:

Sunflex SF25

posuvno-otočný systém

Bezrámové zasklenie Sunflex SF25 je hliníkový, posuvno-otočný systém (tzv. fínske zasklenie). Bezrámové prevedenie a krídla v jednej línii robia z tohto systému nenápadné zasklenie, ktoré odložíte na kraj Vašej terasy a užívate si nerušený výhľad. Krídla sú vyrábané z 8mm kaleného skla, medzi krídlami je technická medzera 4mm, ktorá je vyplnená transparentným tesnením. Tento posuvno-otočný systém je vhodný na oddelenie nevykurovaných priestorov od exteriéru ako sú terasy loggie, Samozrejme že je možné ich použiť aj ako deliacu skladaciu priečku do interiérov. 

Charakteristika zasklenia Sunflex SF25:

- jedna pozícia vždy obsahuje 1ks otočného krídla a XY posuvno-otočných krídel - záleží od otvoru / možnosť posúvania krídel cez roh / presklenie s výškou až do 2600mm / maximálna váha jedného krídla 40kg / maximálna šírka jedného krídla 800mm / široká škála farieb / možnosť vyklápania krídel do exteriéru alebo interiéru / okrem posuvných častí je možné dodať aj fixné diely / možnosť zapustenia spodnej koľajnice na bezbariérový vstup (výška koľajnice 40mm)

Cena zasklenia systémom Sunflex SF25 je od 390,-€/m2 bez DPH vrátane montáže.

Sunflex SF35

posuvno-otočný systém

Rámové zasklenie Sunflex SF35 je hliníkový, posuvno-otočný systém, ktorý umožňuje zabudovať do krídla izolačné dvojsklo, vďaka čomu má tento typ zasklenia svoje prvenstvo vo funkčnosti medzi zasklievacími systémami. Navštívte náš showroom, kde vzorku Sunflexu SF35 nájdete v trojkrídlovom prevedení. 

Charakteristika zasklenia Sunflex SF35:

- krídla obsahujú výplň z izolačného dvojskla / možnosť zamykania na FAB / možnosť posúvania krídel cez roh / jedna pozícia vždy obsahuje 1ks otočného krídla a XY posuvno-otočných krídel - záleží od otvoru / presklenie s výškou až do 2600mm / maximálna váha jedného krídla 40kg / maximálna šírka jedného krídla 800mm / široká škála farieb / možnosť vyklápania krídel do exteriéru alebo interiéru / okrem posuvných častí je možné dodať aj fixné diely / možnosť zapustenia spodnej koľajnice na bezbariérový vstup (výška koľajnice 40mm)

Cena zasklenia systémom Sunflex SF35 je od 490,-€/m2 bez DPH vrátane montáže.