SKLENENÉ DVERE.

Dvere, ktoré si vysnívate, s nami zrealizujete. 

Vždy budú prekážky, ako atypický tvar dverí, nadrozmer, nedostupné miesta, nedostatočná predpríprava zo strany stavby. Ale v dnešnej dobe existuje obrovské množstvo typov kovaní, ktoré sú pripravené riešiť netradičné alebo extrémne situácie. 

Ako sa rozhodnúť pre správny typ dverí? Nechajte si poradiť v našom showroome. Dôležité je si vedieť zodpovedať akú majú mať pridanú hodnotu a možnosti sa nám ponúknu. 

Každý výrobok, ktorý montujeme je navrhnutý a vyrobený na mieru, podľa požiadaviek klienta, alebo podľa návrhu architekta. 

Ak máte záujem o konzultáciu s našim technikom pre návrh sklenených konštrukcií, obráťte sa na nás prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky. 

u nás iba
sklenené dvere na mieru

Produkty:

Sklenené dvere jednostranne otváravé do zárubne

funkčné riešenia

Možnosti Sklenené dvere do zárubne, ponúkajú užívateľovi vyšší komfort súkromia oproti ostatným typom sklenených dverí. Preto odporúčame osadiť tento typ dverí do kancelárií, na toalety alebo na oddelenie izieb od iných miestností. Tento typ dverí má možnosť len jednostranného otvárania.

Možnosti použitia

- do stavebného otvoru 

- ako súčasť sklenenej priečky

Dverné krídlo, môže byť vyhotovené v čírej, matnej alebo nepriehľadnej podobe, poprípade s digitálnou potlačou na skle. Možnosti povrchových úprav kovaní sú v dnešnej dobe neobmedzené. V našej ponuke nechýba samozrejme eloxované prevedenie, imitácia nereze, čierne kovania a samozrejme farebné povrchové úpravy na mieru. 

Cena sklenených dverí do zárubne je od 980,-€ bez DPH vrátane montáže. 

Pre vyhotovenie cenovej ponuky alebo návštevy nášho showroomu nás kontaktujte tu. 

 title=
 title=
 title=
 title=
 title=
 title=
 title=
 title=
 title=
 title=
 title=
 title=
 title=
 title=
 title=
 title=

Sklenené dvere lietačkové

nadčasový dizajn

Sklenené lietačkové dvere zapôsobia na Vás čistou eleganciou.

Najčastejšie sa pri návrhoch zvolia jednoduché rohové pánty, ktoré majú integrovaný samozatvárač. Tento typ dverí sa najčastejšie používa v obchodných pasážach, v nákupných centrách, alebo do kancelárskych priečok.

Dvere sú lietačkové, teda obojstranné otváravé, ale táto možnosť sa dá obmedziť pri určitom type kovania.

Možnosti použitia

- do stavebného otvoru 

- ako súčasť sklenenej priečky

- ideálne pre atypické rozmery a nadrozmery

Cena sklenených dverí do zárubne je od 860,-€ bez DPH vrátane montáže. 

Pre vyhotovenie cenovej ponuky alebo návštevy nášho showroomu nás kontaktujte tu. 

 title=
 title=
 title=
 title=
 title=
 title=
 title=
 title=

Posuvné dvere závesné - skrytá koľajnica

originálne riešenia

Sklenené dvere posuvné so skrytou koľajnicou, ponúkajú na výber viacero možností inštalácie. Jednoduchý viditeľný systém, zapustený nad SDK podhľad, s integrovaným motorom v koľajnici, poprípade v teleskopickom prevedení do extrémnych podmienok. Posuvné systémy sa ponúkajú v rôznych povrchových úpravách od štandardného eloxu (EV1), po farebné prevedenia na mieru. Výhodou týchto systémov je možnosť inštalácie tlmeného dovierania v oboch smeroch pre vyšší komfort. 

Na výber máme široký sortiment sklenených tabúľ pre potreby klienta a aj rôzne madlá pre ovládanie dverných krídel ako sú: 

- mušlové madlá / madlá v tvare "U", "H", atypické / ručne vyrábané sklenené madlá / madlá so zamykacím systémom 

Pri tomto type dverí je nutné si uvedomiť, že majú slúžiť hlavne na optické predelenie priestoru, nie jeho hermetické uzatvorenie. 

Cena sklenených posuvných dverí je od 1100,-€ bez DPH vrátane montáže 

 title=
 title=
 title=
 title=
 title=
 title=
 title=
 title=
 title=
 title=
 title=

Posuvné dvere závesné - priznaná koľajnica

dizajnové dvere

Sklenené dverné krídlo s priznanou koľajnicou je dizajnový kúsok na sklenenej alebo murovanej priečke. Priznané časti konštrukcie, vozíky, stopre, dávajú tomuto výrobku inú hodnotu. Na výber sú rôzne povrchové úpravy, systémy sú prevažne z nerezového materiálu, ktorý pri správne zvolenej kombinácii skla vytvorí z dverí dizajnový skvost. 

Najčastejšie montáže sú s uchytením na stenu, či už sklenenú alebo murovanú.

Cena sklenených posuvných dverí je od 1500,-€ bez DPH vrátane montáže. 

Pre vyhotovenie cenovej ponuky alebo naplánovanie návštevy nášho showroomu nás kontaktujte telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. 

 title=
 title=
 title=
 title=

Posuvné dvere so spodným vedením

posuvné krídla do extrémov

Posuvné sklenené dverné krídla, ktoré nemajú možnosť ukotvenia hornej nosnej koľajnice do stropu, majú možnosť zvoliť systém s prízemnou koľajnicou. S týmto typom sa ponúkajú nové možnosti rozmerov dverných krídel. 

Váhové možnosti pre sklenené krídla - od 60 - 400kg. 

Rovnako ako pri iných typoch posuvných krídel aj pri tomto je nutné zvoliť kalené sklo (označenie ESG). Hrúbka sklenenej tabule je posudzovaná individuálne podľa dimenzií samotného krídla. 

Cena sklenených posuvných dverí so spodným vedením je od 1500,-€ bez DPH vrátane montáže. 

Ak Vás zaujala naša ponuka sklenených dverí, kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. 

 title=