SKLENENÉ DVERE.

Dvere, ktoré si vysnívate, s nami zrealizujete. 

Vždy budú prekážky, ako atypický tvar dverí, nadrozmer, nedostupné miesta, nedostatočná predpríprava zo strany stavby. Ale v dnešnej dobe existuje obrovské množstvo typov kovaní, ktoré sú pripravené riešiť netradičné alebo extrémne situácie. 

Ako sa rozhodnúť pre správny typ dverí? Nechajte si poradiť v našom showroome. Dôležité je si vedieť zodpovedať akú majú mať pridanú hodnotu a možnosti sa nám ponúknu. 

Každý výrobok, ktorý montujeme je navrhnutý a vyrobený na mieru, podľa požiadaviek klienta, alebo podľa návrhu architekta. 

Ak máte záujem o konzultáciu s našim technikom pre návrh sklenených konštrukcií, obráťte sa na nás prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky. 

u nás iba
sklenené dvere na mieru

Produkty:

Sklenené dvere jednostranne otváravé do zárubne

funkčné riešenia

Možnosti Sklenené dvere do zárubne, ponúkajú užívateľovi vyšší komfort súkromia oproti ostatným typom sklenených dverí. Preto odporúčame osadiť tento typ dverí do kancelárií, na toalety alebo na oddelenie izieb od iných miestností. Tento typ dverí má možnosť len jednostranného otvárania.

Možnosti použitia

- do stavebného otvoru 

- ako súčasť sklenenej priečky

Dverné krídlo, môže byť vyhotovené v čírej, matnej alebo nepriehľadnej podobe, poprípade s digitálnou potlačou na skle. Možnosti povrchových úprav kovaní sú v dnešnej dobe neobmedzené. V našej ponuke nechýba samozrejme eloxované prevedenie, imitácia nereze, čierne kovania a samozrejme farebné povrchové úpravy na mieru. 

Cena sklenených dverí do zárubne je od 980,-€ bez DPH vrátane montáže. 

Pre vyhotovenie cenovej ponuky alebo návštevy nášho showroomu nás kontaktujte tu. 

<p>
	Sklenené bezrámové dvere osadené v čiernej hliníkovej zárubni. pre </p>
<div>
	Showroom na Bajkalskej 7/A v Bratislave, dohodnite si konzultáciu už dnes. Telefónne číslo +421 948 3
<p>
	Sklenené dvere, ktoré akusticky oddelili horné poschodie od prízemia. </p>
<p>
	Správny prístup, spokojný klient </p>
<p>
	Prirodzené svetlo z chodby ostalo zachované a akusticky sa podarilo oddeliť prízemie od poschodia. </p>
<p>
	Navštívte náš showroome na Bajkalskej 7/A v Bratislave</p>
<p>
	almon s.r.o.</p>
<p>
	Fixné zasklenie v priečke a zladené sklenené dvere v hliníkovej zárubni. </p>
<p>
	almon, s.r.o.</p>

Sklenené dvere lietačkové

nadčasový dizajn

Sklenené lietačkové dvere zapôsobia na Vás čistou eleganciou.

Najčastejšie sa pri návrhoch zvolia jednoduché rohové pánty, ktoré majú integrovaný samozatvárač. Tento typ dverí sa najčastejšie používa v obchodných pasážach, v nákupných centrách, alebo do kancelárskych priečok.

Dvere sú lietačkové, teda obojstranné otváravé, ale táto možnosť sa dá obmedziť pri určitom type kovania.

Možnosti použitia

- do stavebného otvoru 

- ako súčasť sklenenej priečky

- ideálne pre atypické rozmery a nadrozmery

Cena sklenených dverí do zárubne je od 860,-€ bez DPH vrátane montáže. 

Pre vyhotovenie cenovej ponuky alebo návštevy nášho showroomu nás kontaktujte tu. 

<p>
	Krásne sklenené dvere do predsiene od firmy almon, navrhnuté na mieru. </p>
<p>
	Navštívte showroom v Bratislave</p>
Sklenené dvere bezrámové s integrovaným samozatváračom v rohovom pánte. 
Aj pre Vás navrhneme sklenené dvere, ktoré zapasujú do Vášho interiéru. Sklenené dvere na mieru od firmy almon.
Atypické riešenia, sklenené dvere kyvné, sklenené dvere posuvné, sklenené skladacie dvere, nájdete vo firme almon. 
Atypické riešenia navrhnuté na mieru pre každý priestor. Navštívte náš showroom na Bajkalskej 7/A v Bratislave. 
Navrhneme aj pre Vás ten správny typ dverí do Vášho interieru. Kontaktujte nás na čísle 0948 312 623
Sklenené dvere, sklenené kancelárske priečky, rámové aj bezrámove verzie zasklení nájdete vo firme almon. Zastavte sa v našom showroome v Bratislave
Hľadáte vhodné sklenené dvere na chodbu, do izby, do reštaurácie, do kúpelne či šatníka? Navrhneme a zrealizujeme. Navštívte náš showroom v Bratislave.  
Navrhli sme sklenené dvere podľa požiadaviek klienta, kontaktujte nás a radi Vám navrhneme to správne riešenie aj pre Vás. Showroom nájdete na Bajkalskej 7/A v Bratislave. 
Sklenené dvere lietačkové, posuvné, v ráme aj bezrámové. Atypický tvar či štandardné požiadavky vyriešite u nás. Kontaktujte nás alebo navštíve ná&scar

Posuvné dvere závesné - skrytá koľajnica

originálne riešenia

Sklenené dvere posuvné so skrytou koľajnicou, ponúkajú na výber viacero možností inštalácie. Jednoduchý viditeľný systém, zapustený nad SDK podhľad, s integrovaným motorom v koľajnici, poprípade v teleskopickom prevedení do extrémnych podmienok. Posuvné systémy sa ponúkajú v rôznych povrchových úpravách od štandardného eloxu (EV1), po farebné prevedenia na mieru. Výhodou týchto systémov je možnosť inštalácie tlmeného dovierania v oboch smeroch pre vyšší komfort. 

Na výber máme široký sortiment sklenených tabúľ pre potreby klienta a aj rôzne madlá pre ovládanie dverných krídel ako sú: 

- mušlové madlá / madlá v tvare "U", "H", atypické / ručne vyrábané sklenené madlá / madlá so zamykacím systémom 

Pri tomto type dverí je nutné si uvedomiť, že majú slúžiť hlavne na optické predelenie priestoru, nie jeho hermetické uzatvorenie. 

Cena sklenených posuvných dverí je od 1100,-€ bez DPH vrátane montáže 

Rámové sklenené posuvné dvere, navrhnuté pre klienta na mieru. Čierny dizajn, bezbárierový prechod, podkonštrukcia navrhnutá skúseným technikom. 
Sklenené posuvné dvere, sprchové kúty, sklenené kancelárske priečky, zasklenie terás, zimné záhrady a hliníkové okná od firmy almon. Navštívte ná&scaro
Sklenené dvere s digitálnou potlačou podľa Vášho výberu navrhneme a zrealizujeme s profesionánym týmom. Showroom v Bratislave na sklenené konštrukcie môžete navštíviť už dne
Sprchové kúty, sklenené dvere, zasklenia terás, sklenené zábradlia. Všetky sklenené konštrukcie nájdte v showroome v Bratislave, navštívte firmu almon pre inšpir&aac
Atypický tvar zasklenia a atypické riešenia sú našou dennou súčasťou. Vo firme almon sa snažíme nájst vhodné riešenie pre Vaše nové sklenené dvere. 
Sklenené posuvné dvere na mieru, pre každého klienta navrhneme, skreslíme a zrealizujeme. Sme Vám k dispozícií na ulici Bajkalská 7/A v Bratislave. 
Posuvné či kyvné sklenené dvere, zásteny či posuvné dvere do sprchy, samonosné sklenené zábradlia či zábradlia so sklenenou výplňou. 
Sklenené posuvné dvere, samonosné sklenené zábradlie, zasklenia terás od firmy almon. 
Sklenené posuvné dvere, fixné zasklenia, sprchové kúty, sklenené zábradlia navrhnuté namieru. 
Posuvné sklenené dvere navrhnuté na mieru od firmy almon. Zastavte sa v našom showroome na Bajkalskej. 
Atypické sklenené dvere, nepriehľadne so skleneným obkladom sme navrhli na mieru pre klienta do chodby bytu. Sme technická kancelária, ktorá Vám navrhne to správne riešenie.
Sklenené posuvné dvere so zapustenou koľajnicou. Atypické riešenia sklenených konštrukcí so skúseným týmom vyriešite vo firme almon. 
Sklenené dvere s fixným dielom, s digitálnou UV ťlačou na skle podľa požiadaviek klienta. Aj pre Vás navrhneme sklenené dvere, zasklenie sprchy, sklenené zábradlia a iné konštrukie.
Dizajnové sklenené dvere posuvné alebo kyvné ponúkame pre našich klientov vždy ušité na mieru. Firma almon Vás pozíva do showroomu v Bratislave. 
<p>
	Posuvné sklenené dvere navrhnuté klintom, zrealizované firmou almon. Kontaktujte nás na tel čisle: +421 948 312 623</p>
<p>
</p>
Teleskopické posuvné sklenené dvere s tlmeným dovieranim nájdete vo firme almon. Navrhujeme a realizujem top sklenené konštrukcie.
Celosklenné konštrukcie - sklenené dvere, sklenené zásteny, zasklenie sprchových kútov, zasklenie terás. 
Dizajnové sklenené dvere s bočným svetlíkom, atypickým madlom a zdopovedným prístupom zrealizujeme podľa odsúhlaseného projektu.
Posuvné sklenené dvere, sklenené posuvné časti na sklenených priečkach, fixné zasklenia navrhnuté vždy na mieru.
Hliníkové okná, celosklenné konštrukcie, zimné záhrady nájdete u nás na firme almon, dohodnite si stretnutie v showroome na Bajkalskej 7/A v Bratislave. 

Posuvné dvere závesné - priznaná koľajnica

dizajnové dvere

Sklenené dverné krídlo s priznanou koľajnicou je dizajnový kúsok na sklenenej alebo murovanej priečke. Priznané časti konštrukcie, vozíky, stopre, dávajú tomuto výrobku inú hodnotu. Na výber sú rôzne povrchové úpravy, systémy sú prevažne z nerezového materiálu, ktorý pri správne zvolenej kombinácii skla vytvorí z dverí dizajnový skvost. 

Najčastejšie montáže sú s uchytením na stenu, či už sklenenú alebo murovanú.

Cena sklenených posuvných dverí je od 1500,-€ bez DPH vrátane montáže. 

Pre vyhotovenie cenovej ponuky alebo naplánovanie návštevy nášho showroomu nás kontaktujte telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. 

Sklenené dvere posuvné, navrhnuté namieru, s originálnym dizajnom. Sklenené dvere, sprchové kúty, zasklenie terás vyriešite na jednom mieste. Navštívte náš showroom
Sklenené posuvné dvere na mieru, kvalitné kovania, bezpečnostné sklá, originálny dizajn, ktorý si môžete navrhnuť k Vášmu interieru vo firme almon
Sklenené posuvné dvere Vám navrhnéme a zrealizujeme podľa Vaších predstáv. Ponúkame kvalitné kovania a bezpečnostné skla, radi Vám poradíme vo výbere.  
Sklenené posuvné dvere s pieskovaním, s digitálnou potlačou, farebné? Sklenené dvere pre každého navrhneme namieru. Firma almon so showroomom v Bratislave. 
Sklenené posuvné dvere, sklenené kyvné dvere, sklenené sprchové kúty, sklenené zásteny na mieru. 

Posuvné dvere so spodným vedením

posuvné krídla do extrémov

Posuvné sklenené dverné krídla, ktoré nemajú možnosť ukotvenia hornej nosnej koľajnice do stropu, majú možnosť zvoliť systém s prízemnou koľajnicou. S týmto typom sa ponúkajú nové možnosti rozmerov dverných krídel. 

Váhové možnosti pre sklenené krídla - od 60 - 400kg. 

Rovnako ako pri iných typoch posuvných krídel aj pri tomto je nutné zvoliť kalené sklo (označenie ESG). Hrúbka sklenenej tabule je posudzovaná individuálne podľa dimenzií samotného krídla. 

Cena sklenených posuvných dverí so spodným vedením je od 1500,-€ bez DPH vrátane montáže. 

Ak Vás zaujala naša ponuka sklenených dverí, kontaktujte nás telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. 

Závesné sklenené posuvné dvere alebo so spodným vedením nájdete v našom porfóliu. Navštívte náš showroom v Bratislave.
Sklenené posuvné dvere so spodným vedením majú lepšiu stabilitu a nevyžaduju v strope nosnú konštrukciu. Zverte sa do rúk odborníkom.