SKLENENÉ PRIEČKY V KANCELÁRIÁCH

Firmy, ktoré potrebujú mať presvetlený priestor denným svetlom cez celé podlažie a zároveň vytvorené zasadačky, alebo kancelárie sa uberajú cestou sklenených priečok

V závyslosti od požiadaviek sa vyberajú na úvod typy skiel, ktoré udajú prvý smer buducej sklenenej priečke. Akustika či dizajn sú hlavné parametre a následne k tomu je možne zvoliť či sa bude jednať o pevnú sklenenú priečku so vstupom buď posuvným alebo s kyvnými dverami, poprípade mobilnú - skladaciu alebo posuvnú sklenenú priečku

Na výber je viacero možnosti, či už ide o rámové alebo bezrámové prevedenie, závesné posuvné systémy alebo so spodným vedením, dvere lietačkové alebo osadené do hliníkovej zárubne. 

Vaše predstavy s nami viete prekonzultovať osobne v našom showroome na Bajkalskej 7/A v Bratislave, dohodnite si konzultáciu telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu

DELENIE
priestoru SKLOM

Produkty:

Pevné sklenené priečky do kancelárií

SKLENENÉ PEVNÉ KANCELÁRSKE PRIEČKY

Sklenená priečka je moderným a zároveň vzhľadom na šetrenie priestoru aj ideálnym riešením  na vytvorenie novej miestnosti. Rozdelením miestnosti priestor nestratí na svojej otvorenosti a svetlosti.

Najčastejšie sa využívajú sklenené priečky v kaviarňach a administratívnych priestoroch, kde sa z obyčajného priestoru stane reprezentatívna miestnosť na úrovni. Tento typ priečok je obľúbený aj do rodinných domov pre ich praktický spôsob šetrenia priestoru a zároveň zachová jej vzdušnosť. Sklenenú priečku si môžete dotvoriť sklenenými dverami na mieru, ktoré môžu byť s otváravými alebo posuvnými dverami.

Dohodnite si konzultáciu u nás showroome kde máte možnosť vidieť prevedenie sklenených priečok a zároveň Vám pomôžeme navrhnúť najlepšie riešenie pre Váš priestor.

Mobilné sklenené priečky

SKLADACIE PRIEČKY VHODNÉ AJ DO ZASADAČIEK

Mobilné priečky umožňujú rýchlo a kedykoľvek rozdeliť priestor na dve alebo viac samostatných miestností. Priestor sa stane viac flexibilný a pomôže Vám využívať ho naplno. Najčastejšie sa používajú do kancelárii a reštaurácii ale svoje využitie si nachádzajú aj v rodinných domoch, kde si chcú zachovať otvorený priestor a príležitostne ho uzatvoriť či otvoriť.

Pri posuvnej priečke sa krídla zasunú za seba a v priestore Vám ostane šírka jedného krídla alebo do puzdra v stene. 

Posuvný systém s parkoviskom Vám umožní poskladať krídla na jedno miesto, a vo výhľade Vám nebude nič prekážať.

Skladací - harmonikový systém viete jednoducho jedným potiahnutím poskladať na jednu stranu a priestor bude znovu plynule prepojený.

Radi Vás privítame u nás v showroome kde si môžete prezrieť systémy a my Vám pomôžeme vybrať a navrhnúť to najlepšie pre Vás.