ZASKLENIE SPRCHY

Návrh presklenia pre sprchové kúty sa zdá spočiatku jednoduché, ale ak túžite po originálnych detailoch, ktoré nie sú bežné, treba sa nad tým zamyslieť. Preto Vám ponúkame bezplatnú konzultáciu návrhu presklenia sprchového kúta v našom showroome. 

Ponúkame zasklenie sprchových kútov posuvnými aj kyvnými dverami, samozrejme v našej ponuke nájdete aj zásteny navrhnuté namieru. 

ušité na mieru pre
Vašu kúpeľňu

Produkty:

Zasklenie sprchových kútov - posuvnými dverami

skryté aj priznané koľajnice

Ak už je nad Vaše sily rozšíriť priestor v kúpeľni, ktorý je sám o sebe dosť tesný, alebo je pre Vás dôležitá elegancia a praktičnosť, ideálny sprchový kút pre Vás bude s posuvnými dverami. 

Všetky nami ponúkané posuvné systémy umožňujú zvoliť hrúbku sklenenej tabule 8 - 10mm

Na výber máte všetky typy farebných prevedení sklenených tabúľ, samozrejme s povrchovou úpravou proti usadeniu vodného kameňa. Ak sa rozhodnete pre číre prevedenie, vieme Vám ponúknuť aj špecialny typ skla s antikalovou nanotechnológiou - TIMELESS.

Najčastejšia a najobľúbenejšia povrchová úprava kovania je lesklý chróm, ale v našej ponuke nájdete aj nerezové, čierne aj zlaté prevedenia. 

Či už hľadáte rohové prevedenie zasklenia alebo klasické, všetky varianty Vám vieme ponúknuť a prekonzultovať osobne v našom showroome. 

Elegancia, praktičnosť a funkčnosť sa dokážu zlúčiť. Navrhujeme sklenené konštrukcie do spŕch. 
Do sprchového kútu je možné zvoliť posuvné sklenené dvere, kyvné sklenené dvere alebo zástenu. Neváhajte a kontaktujte nás s Vašimi požiadavkami na spchový kút.
Posuvné dvere do spchy s čiernym dizajnovým kovaním ponúkame u nás. Realizáciu maju na starosť skúsený montážnici. Kontaktujte nás na tel čísle: +421 948 312 623
Vhodné riešenie zasklenia sprchové kútu sú posuvné dvere. Aj v tej najmenšej kúpelni nájdeme spôsob ako zvoliť najvhodnejšie možnosti otvárania dverí. 
Posuvné dvere do sprchy, posuvné dvere do chodby, posuvné zasklievace systémy na terasy. Obráťte sa na odborníkov. Showroom v Bratislave.
Sklenené posuvné dvere pre rohové zasklenie spchy? Žiaden problém, kontaktujte nás na tel čísle: +421 948 312 623 a náš tím nájde to najvhodnejšie riešenie.
Do dizajnovej kúpelne je potrebné nájsť firmu, ktorá dokáže zvoliť tu správnu kombináciu dizajnového kovania pre Váš budúci sprchový kút. Showroom v Bratislave.
Sklenené dvere do sprchy, zásteny, zrkadlá a iné celosklenné konštrukcie do Vašej kúpelne navrhneme a zrealizujeme na mieru. Firma almon v Bratislave.
Máte atypický nápad, najteme riešenie pre Vaše predstavi. Sklenené konštrukcie od firmy almon. 
Sklenený sprchový kút na mieru, číre alebo matné sklo, digitálna potlač, to všetko s bezpečnostným sklom. Almon má showroom v Bratislave na sklenené konštrukcie.
Posuvné dvere do sprchy aj v náročnom priestore. 
Sklenené posuvné dvere, sklenené posuvné zásteny na vaňu. Atypické požiadavky majú svoje riešenia. Kontaktujte firmu almon so showroomom na Bajkalskej v BA.

Zasklenie sprchových kútov - kyvnými dverami

krásna klasika

Kyvné dvere na zaskleniach spŕch sú najbežnejšie, kedže umožňujú zvoliť menší fixný diel a väčší vstup do sprchy. 

Trh nám ponúka rozličné pánty pre sprchové kúty s možnosťami montáže sklo-sklo alebo stena-sklo, na základe rozmerov a dispozície sprchy je možné zvoliť jednostranné alebo obojstranné otváranie. 

Možnosti povrchových úprav kovaní:

- leštený chróm

- čierne prevedenie

- elox alebo inox

- mosadz

- zlaté alebo pozlátené  

Sklo, ktoré sa používa do sprchových kútov je samozrejme kalené (ESG), s povrchovou úpravou proti vodnému kameňu. Súčasťou kombinovanej konštrukcie (dvere a fix) je nutné doplniť stabilizačný prvok pre tuhosť konštrukcie. 

Sklenený sprchový kút, sklenené dvere, sklenené zábradlia a iné sklenené konštrukcie nájdete v našom showroom na Bajkalskej 7/A v Bratislave.
Ak kúpelňa na mieru, tak aj zasklenie spchy musí byť na mieru, Sklenené konštrukcie na mieru pre všetky požiadavky 

Zásteny do sprchových kútov

walk-in sprcha

Medzi obľúbené a finančne menej náročné zasklenia sprchových kútov patria zásteny

Možnosti uchytenia sklenených zástien:

- do hliníkových profilov

- do celo-obvodového rámu

- na bodové úchyty

Sprchové zásteny pre walk-in sprchy je možné navrhnúť na plnú výšku stropu v kúpelni alebo aj atypicky, či so štandardnou výškou 2200mm. 

Inšpirujte sa našimi realizáciami.