ZASKLENIE SPRCHY

Návrh presklenia pre sprchové kúty sa zdá spočiatku jednoduché, ale ak túžite po originálnych detailoch, ktoré nie sú bežné, treba sa nad tým zamyslieť. Preto Vám ponúkame bezplatnú konzultáciu návrhu presklenia sprchového kúta v našom showroome. 

Ponúkame zasklenie sprchových kútov posuvnými aj kyvnými dverami, samozrejme v našej ponuke nájdete aj zásteny navrhnuté namieru. 

ušité na mieru pre
Vašu kúpeľňu

Produkty:

Zasklenie sprchových kútov - posuvnými dverami

skryté aj priznané koľajnice

Ak už je nad Vaše sily rozšíriť priestor v kúpeľni, ktorý je sám o sebe dosť tesný, alebo je pre Vás dôležitá elegancia a praktičnosť, ideálny sprchový kút pre Vás bude s posuvnými dverami. 

Všetky nami ponúkané posuvné systémy umožňujú zvoliť hrúbku sklenenej tabule 8 - 10mm

Na výber máte všetky typy farebných prevedení sklenených tabúľ, samozrejme s povrchovou úpravou proti usadeniu vodného kameňa. Ak sa rozhodnete pre číre prevedenie, vieme Vám ponúknuť aj špecialny typ skla s antikalovou nanotechnológiou - TIMELESS.

Najčastejšia a najobľúbenejšia povrchová úprava kovania je lesklý chróm, ale v našej ponuke nájdete aj nerezové, čierne aj zlaté prevedenia. 

Či už hľadáte rohové prevedenie zasklenia alebo klasické, všetky varianty Vám vieme ponúknuť a prekonzultovať osobne v našom showroome. 

 title=
 title=
 title=
 title=
 title=

Zasklenie sprchových kútov - kyvnými dverami

krásna klasika

Kyvné dvere na zaskleniach spŕch sú najbežnejšie, kedže umožňujú zvoliť menší fixný diel a väčší vstup do sprchy. 

Trh nám ponúka rozličné pánty pre sprchové kúty s možnosťami montáže sklo-sklo alebo stena-sklo, na základe rozmerov a dispozície sprchy je možné zvoliť jednostranné alebo obojstranné otváranie. 

Možnosti povrchových úprav kovaní:

- leštený chróm

- čierne prevedenie

- elox alebo inox

- mosadz

- zlaté alebo pozlátené  

Sklo, ktoré sa používa do sprchových kútov je samozrejme kalené (ESG), s povrchovou úpravou proti vodnému kameňu. Súčasťou kombinovanej konštrukcie (dvere a fix) je nutné doplniť stabilizačný prvok pre tuhosť konštrukcie. 

 title=
 title=
 title=
 title=
 title=
 title=

Zásteny do sprchových kútov

walk-in sprcha

Medzi obľúbené a finančne menej náročné zasklenia sprchových kútov patria zásteny

Možnosti uchytenia sklenených zástien:

- do hliníkových profilov

- do celo-obvodového rámu

- na bodové úchyty

Sprchové zásteny pre walk-in sprchy je možné navrhnúť na plnú výšku stropu v kúpelni alebo aj atypicky, či so štandardnou výškou 2200mm. 

Inšpirujte sa našimi realizáciami.

 title=
 title=
 title=
 title=
 title=
 title=
 title=
 title=
 title=