SKLENENÉ STRIEŠKY

Sklenené markízy nie sú len funkčným prvkom nad vstupom do budovy ale vytvárajú aj elegantné a čisté línie, ktoré dodávajú fasáde moderný vzhľad.

Tým že je markíza prevažne tvorená z číreho skla, neblokuje prirodzenému svetlu k priechodu do interiéru budovy.

ideálna ochrana
vstupu do budovy

Produkty:

Sklenená strieška - tiahla

sklenená markíza

Bodovo uchytená sklenená strieška sa skladá z nerezových tyčí / tiahla, kotviacich bodových úchytov a bodových úchytov s nastaviteľnými kĺbmi, ktoré nám zabezpečujú bezpečný sklon sklenenej tabule.

Pri tomto type sklenenej striešky je potrebné myslieť na to, že tiahla a bodové úchyty sa kotvia v iných výškových úrovniach, kde je potrebné zabezpečiť pevnú konštrukciu, do ktorej sa budeme môcť kotviť.

Maximálna šírka 2000mm – na dve tiahla

Maximálny výsuv skla 1600mm.

Sklenená markíza - konzola

sklenená strieška

Ak nie je možné na budove osadiť markízu na tiahla ako alternatíva poslúži konzolová markíza. Konzoly nám umožňujú sa kotviť v jednej úrovni do nosnej konštrukcie budovy.

Ak sa prístrešok nachádza v nepriaznivom prostredí – silný vietor, vyššie zaťaženie snehom a pod., je konzolová markíza ideálnym riešením do tohto typu prostredia.

Rozmer markízy sa v tomto prípade určuje podľa typu konzolovej markízy. 

S vhodným riešením Vám radi poradíme

SKLENENÉ PRÍSTRIEŠKY - inak

atypické požiadavky

V prípade špecifických požiadaviek na dizajn alebo technických kritérií na sklenenú markízu Vám vieme navrhnúť atypické riešenie, ktoré budú spĺňať nielen vizuálnu stránku ale aj kritéria, ktorým markíza bude musieť čeliť.

Dohodnite si konzultáciu v našom showroome na Bajkalskej 7/A v Bratislave