ATYPICKÉ ZIMNÉ ZÁHRADY A PRÍSTAVBY 

Zimná záhrada býva obľúbeným spôsobom rozšírenia interiéru. Je však dôležité si uvedomiť na čo má Váš nový priestor slúžiť. Či ide skôr o predĺženie letnej sezóny poprípade občasné posedenie v zime, alebo chcete priestor využívať celoročne a tým plnohodnotne rozšíriť svoj interiér o jedáleň či wellness. Každému však vyhovuje niečo iné a univerzálne riešenie neexistuje. Preto sa zaoberáme akýmikoľvek riešeniami, ktoré vďaka našim možnostiam pripravujeme individuálne po technickej stránke aj po dizajnovej stránke. Máme svojho architekta a nerealizujeme systémové zimné záhrady, venujeme sa výhradne originálnym riešeniam na mieru. 

Aby sme náš koncept zjednodušili a rozlíšili, nazvali sme nami dodávané zimné záhrady podľa ich využitia. Pre predĺženie sezóny a zasklenie terasy, čiže pri realizácii studenenej zimnej záhrady používame názov SPACEline. Ak potrebujete plnohodnotne rozšíriť Váš interiér o ďalšiu miestnosť, ide v našom prípade o ARTline. Poprípade potrebujete postaviť zimnú záhradu na záhrade či pri bazéne, tak toto riešenie nazývame SPOTline.
Našou najväčšou devízou je, že ponúkame na výber najväčší výber zasklievacích systémov. Každý vieme odprezentovať v našom Showroome na reálnej vzorke a dizajnovú štúdiu rieši skúsený architekt, ktorý Vám vyhotoví štúdiu aj celý projekt pre úrady ak je to potrebné.
Nevieme Vám síce zaručiť najpriaznivejšiu cenu na trhu ale určite si stojíme za tým, že "NIKTO NEMÁ DIZAJN AKO MY"

Zoznam článkov:

Sklo z vonku aj z vnútra

Známa Nemecká luxusná automobilka nám dala urobiť svoj showroom. Zadanie bolo prísne a výsledok oslnivý.

moderná architektúra

Nový jedálenský priestor

Ak v dome chýba priestor, treba sa zamyslieť či je dáky voľný pred domom. Ak áno teplá zimná záhrada je to správne riešenie.

minimalistický dizajn

Sklo za každým rohom

Chceme sa s Vami podeliť o realizáciu, ktorá obsahovala veľa náročných detailov a jeden nádherný výsledok.

sklenené konštrukcie

Sklenená mobilná priečka

Zasklievaci systém, ktorý sa primárne využíva v exteriéry, je možné zapracovať aj do interiéru, ak sú splnené požiadavky.

zasklenie zasadačky

Zasklenie altánku pre väčší komfort

Zaskliť terasu alebo altánok, Vám spríjemní a predĺži čas strávený vo vašej záhrade.

multiraum

Bezrámové zasklenie - nový štandard

Minimal windows system alebo bezrámové zasklenie sa pomaly stáva štandardom a nahrádza tak klasické posuvné systémy.

amadeus

Atypické riešenia na mieru

Atypické riešenia sú pre nás častou a želanou výzvou. Realizujeme dizajnové zimné záhrady na mieru aj pre náročných klientov. Máme množstvo skúseností s návrhom a dodávkou atypických zimných záhrad a prístavieb.

zimná záhrada