ZASKLENIE, KTORÉ SPLNILO VŠETKY POŽIADAVKY - vyberáme z naších realizácií

Pre klienta sme dodávali zasklenie altánku systémom Multiraum od firmy Neher, ktoré bolo navrhnuté so zapustenou koľajnicou v zámkovej dlažbe. Pre čelné zasklenie sme navrhli, štvorkoľajnicu so štyrmi krídlami (označujeme 4/4). Primárne krídlo sme vybavili zámkom na FAB, pre väčšie súkromie a komfortnejšie sedenie pri zapadajúcom slnku sme v hornej časti namontovali screenovú roletu.

Bočné zasklenie bolo rovnako navrhnuté ako bezbariérové prevedenie, pred ktorým, sa ale nachádzajú kamienky, kedže do budúcna klient plánuje doplniť výsadbu rastlín. Samotné zasklenie sa sklada z troch posuvných krídieľ a jednej posuvnej sieťky, je to jediný systém z našej ponuky, ktorý umožňuje takúto kombináciu. Otvorený stav na tejto pozícií ostal dvojtretinový, kedže posuvnú sieťku sme dali na štvrtú koľajnicu. Samotné zasklenie dopĺňa nadsvetlík v totožnom rástri pre klesajúci strop. V rohovej časti sa nachádza ocelový stĺp, ktorý bol skritý pod kompozitným obkladovým materiálom v antracitovóm prevedení ako samotný systém. Spodná koľajnica bola doplnená o nerezové ochranné kritky pre možnosť poškodenia od kamienkov v obuvi. 

Všetky možnosti zasklenia nájdete v našej sekcií zasklenie terás. Dohodnite si konzultáciu v našom showroome na Bajkalskej 7/A v Bratislave a radi Vám navrhneme to najlepšie riešenie k Vaším požiadavkam 

Blog / Zasklenie altánku pre väčší komfort  - foto
Blog / Zasklenie altánku pre väčší komfort  - foto
Blog / Zasklenie altánku pre väčší komfort  - foto
Blog / Zasklenie altánku pre väčší komfort  - foto
Blog / Zasklenie altánku pre väčší komfort  - foto
Blog / Zasklenie altánku pre väčší komfort  - foto

Zoznam článkov:

Sklo z vonku aj z vnútra

Známa Nemecká luxusná automobilka nám dala urobiť svoj showroom. Zadanie bolo prísne a výsledok oslnivý.

moderná architektúra

Nový jedálenský priestor

Ak v dome chýba priestor, treba sa zamyslieť či je dáky voľný pred domom. Ak áno teplá zimná záhrada je to správne riešenie.

minimalistický dizajn

Sklo za každým rohom

Chceme sa s Vami podeliť o realizáciu, ktorá obsahovala veľa náročných detailov a jeden nádherný výsledok.

sklenené konštrukcie

Sklenená mobilná priečka

Zasklievaci systém, ktorý sa primárne využíva v exteriéry, je možné zapracovať aj do interiéru, ak sú splnené požiadavky.

zasklenie zasadačky

Zasklenie altánku pre väčší komfort

Zaskliť terasu alebo altánok, Vám spríjemní a predĺži čas strávený vo vašej záhrade.

multiraum

Bezrámové zasklenie - nový štandard

Minimal windows system alebo bezrámové zasklenie sa pomaly stáva štandardom a nahrádza tak klasické posuvné systémy.

amadeus

Atypické riešenia na mieru

Atypické riešenia sú pre nás častou a želanou výzvou. Realizujeme dizajnové zimné záhrady na mieru aj pre náročných klientov. Máme množstvo skúseností s návrhom a dodávkou atypických zimných záhrad a prístavieb.

zimná záhrada